Sword GRC یافته‌های تحقیق سالیانه خود از «مدیران ریسک» سازمانهای مختلف را منتشر کرده‌است. تقریباً ۱۵۰ مدیر ریسک از سازمان‌های مختلف در سراسر جهان مورد بررسی قرار گرفتند. به طور کلی، خطرات سایبری به عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای تجارت محسوب می‌شوند. یک چهارم از سازمان‌ها معتقدند این مورد، مهمترین گزینه  از خطراتی است که سازمان را تهدید می‌کند.

از پاسخ دهندگان در مورد تایید و آمادگی آنها برای بلک سوان‌ها (Black Swans) سوال شد (رویدادی که بسیار بعید است تحقق یابد، اما اگر اتفاق بیفتد، تاثیر قابل‌توجهی خواهد داشت). در ایالات‌متحده و بریتانیا، یک حمله تروریستی بزرگ به کسب و کار به عنوان محتمل‌ترین بلک سوان (۲۹% در بریتانیا و ۳۵% در ایالات متحده) در نظر گرفته می‌شود. البته در استرالیا و نیوزلند، تنها ۱۳% از مدیران خطر فکر می‌کنند که این احتمال وجود دارد. ، ۴۸% از مدیران خطر فکر می‌کنند که به احتمال زیاد بلک سوان در امریکا یک فاجعه طبیعی خواهد بود. این رقم در استرالیا و نیوزلند، ۳۳% بود.

در بریتانیا، مدیران خطر نسبت به هوش مصنوعی (AI) بسیار محتاط بودند و ۲۳% از آنها فکر می‌کردند که احتمال دارد که هوش مصنوعی از کنترل خارج شود. در ایالات‌متحده این رقم ۱۵% بود، و در استرالیا و نیوزیلند آنها به این موضوع بی‌تفاوت بودند و اصلاً آن را به عنوان خطر در نظر نگرفتند.