نظارت مستمر امکان دسترسی سریع به جریان داده‌ها را می‌دهد. این جریان داده‌ها منعکس‌کننده وضعیت ریسک شرایط امنیتی شما، شبکه، نقاط پایانی (end point) و حتی دستگاه‌ها و برنامه‌های ابریست.

این نظارت مستمر تیم‌های امنیتیIT، مراکز عملیات امنیتی و تحلیلگران را قادر می‌سازد تا شکاف‌های امنیتی را برطرف کنند، تهدیدها و آسیب‌پذیری‌های شناخته شده را از بین ببرند، اتصالات غیرضروری را انکار کنند، سیاست‌های امنیتی را به روز کرده و آن‌ها را به طور مؤثرتری اجرا نمایند.

نظارت مستمر بدان معنی است که شما می‌توانید در مورد شبکه خود سوالی بپرسید و داده‌ها را به راحتی در دسترس دارید تا به آن پاسخ دهید. به طور خلاصه، شما یک دیدگاه پویا از زیرساخت‌ کامل فناوری اطلاعات خود خواهید داشت.

چارچوب امنیت سایبری NIST و NIST SP800 171 برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​به تشریح شیوه‌های سایبری از طریق پایش آسیب‌پذیری یا نظارت مستمر برای شناسایی و کاهش سطح حمله می‌پردازند. در این قسمت یک مرور کلی جهت نظارت مستمر وجود دارد:

حالت پایا

پس از استقرار اولیه، یک پایه و پروفایل از رفتار عادی شبکه در یک دوره زمانی کوتاه ایجاد می‌شود. این پایه، وضعیت پایدار شبکه یا طیف وسیعی از رفتارها را نشان می‌دهد که بیانگر سلامت و عادی بودن شبکه است. سپس Cytellix به طور مداوم شبکه را نظارت کرده و تغییر یک یا چند پارامتر را به عنوان ناهنجاری اعلام می‌کند.

مدیریت امنیت محیط و نقاط انتهایی

مدیریت امنیت این امکان را می‌دهد تا دستگاه‌هایی مانند رایانه‌های شخصی، لپ‌تاپ، تلفن‌های هوشمند، دستگاه‌های IoT و تبلت‌ها که مطابق با خط مشی شرکت و شبکه شما نیستند، به سرعت شناسایی شوند. مدیریت امنیت به شما امکان می‌دهد تمام نقاط ورود و خروج در شبکه خود از جمله اتصال اینترنتی غیرمجاز و فریبانه را شناسایی کنید.

تشخیص نقض محیط

درجه سازمانی، سرویس تشخیص نشت ناحیه متقابل، که با هیچ ابزار یا راه حل دیگری در دسترس نیست. امکان آزمایش اتصال ناخواسته یا غیر مجاز بین شبکه شما و شبکه دیگران را بر روی نقشه شبکه کاملاً معتبر، امکان‌پذیر می‌کند.

پیشرفت در AUTO-PILOT

با کشف عناصر جدید زیرساختی، نتایج به طور خودکار تنظیم و پالایش می‌شوند. اکتشافات، همچنین موضوعات جدیدی از فعالیت‌های مجموعه را فعال می‌کند. گره‌های نگاشت پشتیبان داده خام، به طور خودکار به روز می‌شوند و نقشه‌ها برای نمایش مؤلفه‌های تازه کشف شده، به روزرسانی می‌شوند. متخصصان فناوری اطلاعات، SOC و تحلیلگران فقط نسبت به رویدادهایی از شبکه هشدار می‌دهند که توجه آنها را جلب کند.

گزارش، نگاشت و تصویرسازی

نتایج کشف به یک مدل مفهومی متمرکز نگاشت می‌شود که از سازمان شما سرچشمه می‌گیرد و توسط اعضای آن قابل درک است. شرکت شما نمایه‌ای گسترده، جامع و قابل مشاهده از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات فعلی خود دریافت می‌کند. این بیان بصری شبکه شما، به عنوان ابزاری ارزشمند که ارتباطات بین رشته‌ها و واحدهای تجاری را تسهیل می‌کند، به کار گرفته می‌شود.

هشدارها، اخطارها و اطلاعات

اعلان‌ها توسط سیستم، از طریق ایمیل و پیام‌رسانی متنی، در مورد وقایع و ناهنجاری‌هایی که خارج از خط مشی و پارامترهای شرکت شما هستند، ارسال می‌شوند. این ویژگی امکان انتقال منابع و توجه به رویدادهایی را که مهم‌تر هستند را آسان‌تر می‌کند.

شبکه و کشف دستگاه

با داشتن امکان دیدن هر دستگاه و هر ارتباط در شبکه خود، شما می‌توانید فهرستی کامل و دقیق از کلیه مسیرها و وسایلی را که در شبکه به کار گرفته می‌شوند، داشته باشید. نتایج کشف نظارت به صورت مداوم به بهینه‌سازی سلامت سیستم و کاهش ری%B